Honda RS 125

Sháníte závodní kapotáže ? Hledáte sportovní náhradní díly? Chcete nějakou změnu svého sportovního speciálu? Pak jste správně nejen na těchto stránkách, ale i v této kategorii.

U nás si můžete vybrat z velké nabídky kompletních sad racing nebo strada - cestovních, vyhledat konkrétní příslušenství pro závodní motorky a zvážit, jakému materiálu dáte přednost. U některých dílů a sad, jako například sady Racing nebo Racing OP, máte na výběr až pět možných: GFK-sklolaminát, GFK Racing, Carbon, Kevlar-Carbon či speciální provedení Performance. Každý materiál má své výhody i nevýhody a volba je jen na vás.

Naše sportovní kapotáže poskytují mnoho možností pro mnoho značek, od Aprilie, BMW, Benelli, Cagivu, Ducati, přes Hondu, Kawasaki, MV Agustu, Moto Guzzi, KTM, Suzuki a Yamahu až po Triumph a další. Rádi bychom vás upozornili na to, že kompletní sady závodních kapot jsou cenově zvýhodněné, ale samozřejmě pokud sháníte jen jeden konkrétní díl, není problém. 
Pokud hledáte individuální řešení, napište nám 
e-mail.

What are you looking for?

-
In order to better personalize the website for you, we store cookies. By using the website, you agree to this. I need more information